Wponidziałk 13 maja w naszym przedszkolu  gościliśmy  aktorów z Teatru CoNieCo, którzy zaprezentowali dla nas spektakl pt”Wrażliwość ".
Inspiracją sztuki jest baśń J.CH. Andersena pt. "Stokrotka", jej mali bohaterowie są krzywdzeni przez człowieka, a w końcu zostają wyrzuceni jak niepotrzebne przedmioty.
W tym miejscu zaczyna się spektakl. Widzimy stokrotkę leżącą na ulicy i przechodzących ludzi.
Scena pierwsza jest zrealizowana w technice teatru przedmiotu. Ludzie-buty i ich reakcje na porzucony kwiatek, to refleksje na temat wrażliwości ludzkiej.
Pozostałe części spektaklu to marionetkowa pantomima z muzyką Agnieszki Glińskiej.
W scenie drugiej podziwiamy małego Klauna opiekującego się połamanym kwiatkiem, jego smutek, troskę i poświęcenie kiedy walczy z motylem i wężem w obronie roślinki, a wreszcie wielką radość, że "Stokrotka" odżywa i znowu budzi zachwyt.
Trzecia scena przenosi nas na pole, gdzie Strach na wróble przejęty opuszczonym gniazdkiem skowronka, przymusza Wędrowca, żeby zajął się wysiadywaniem jajeczka. Potem uczy małe pisklątko latać i w końcu sam też odlatuje, zostawiając zdumionego podróżnika.
Ostatnia scena ukazuje nam wrażliwego Chłopca, który ma wspaniałe pomysły. Jego niesamowita zabawa pozwala odkryć świat dziecięcych radości.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby

https://www.facebook.com/photo?fbid=897917062138725&set=pcb.897917985471966